Ultraskaņas tīrītājs Sonic-6

1,035.76 (ar PVN)

Available on backorder

Skaits
Free

Lieljaudas tīrītājs, piemērots zobārstniecības kabinetiem, medicīnas iestādēs, kā arī remontdarbu servisiem un laboratorijām

Description

Ultraskaņas tīrītājus Polijas kompānija Polsonic ražo jau 27 gadus. Visaugstāko kvalitāti produkcijai garantē ilggadējā profesionālā pieredze, partnerība ar pētniecības un attīstības centriem, kā arī starptautiski atzītu ražotāju sastāvdaļu izmantošana. Polsonic saņemtie sertifikāti apstiprina šo tīrīšanas ierīču augsto kvalitāti. Polsonic produktu sortiments ir ļoti plašs. Ultraskaņas tīrīšana darbojas ātri un efektīvi. Augstas frekvences skaņas tiek nosūtītas caur šķidrumu un izveidojas process, kas pazīstams kā kavitācija, un tas veido miljoniem mikroskopiski mazu burbuļu, kas strauji paplašinās un plīst. Kavitācija veicina piesārņojuma daļiņu sagraušanu. Ultraskaņas enerģija noņem piesārņojumu arī spraugās un dobumos. Tīrāmie priekšmeti tiek maigi apstrādāti bez mehāniskiem bojājumiem, kas nodrošina kvalitatīvu un intensīvu tīrīšanu.

Polsonic ultraskaņas tīrītājos izmanto un nodrošina: efektīvus keramikas pjezoelektriskos pārveidotājus, modernus ģeneratorus, izturīgas un viegli tīrāmas augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda tvertnes un korpusus, taimerus regulējamam darbības laikam, temperatūras regulatorus uzsildes procesa kontrolei, drenāžu un ērtus rokturus, kas pieejami lielākajiem tīrītājiem.

Ierīci iespējams pasūtīt arī ar digitālu vadību tikai par 240.79 EUR

Additional information

Izmērs

325 x 180 x 285 mm

Tilpums

5.7 L

Svars

5 KG

Frekvence

40 kHz

Tvertnes iekšējie izmēri

295 x 145 x 150 mm

Ultraskaņas jauda

2 x 240 W

Regulējama uzsilde 30- 80⁰C

IR

Taimeris 1- 30 min

IR

Drenāža

3/8''

Sildīšanas jauda

300 W

Ieteiktie produkti