Privātuma politika • Infekciju kontrole

Privātuma politika

Datu aizsardzības atruna

SIA “Remedine”  ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar preču iegādi un, iespējamo, mārketinga materiālu saņemšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot: 1. Ekomercijas platformas īpašniekam un apmeklētāju analīzes programmām: Google Analytics, Facebook, WordPress. 2. Ar preču apstrādes un piegādi saistītajiem uzņēmumiem: Omniva, DPD. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu epastā: birojs@remedine.lv Ko mēs darām ar jūsu informāciju? Iegādājoties kaut ko mūsu veikalā, kā pirkuma un pārdošanas procesa daļu, mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi. Pārlūkojot mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu. E-pasta mārketings: ar jūsu atļauju mēs varam nosūtīt jums e-pastus par mūsu veikalu, jauniem produktiem un citiem atjauninājumiem.

Piekrišana

Kā jūs saņemat manu piekrišanu?
Kad jūs sniedzat mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudiet savu kredītkarti, izdariet pasūtījumu, nokārtojat piegādi vai atgriežat pirkumu, nozīmē, ka piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai konkrētam mērķim. Ja mēs pieprasām jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketingam, mēs vai nu tieši lūgsim jūs izteikt piekrišanu sniegt personisko informāciju, vai sniegsim jums iespēju pateikt nē.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?
Ja pēc tam, kad esat piekritis personiskās informācijas nodošanai, jūs pārdomājat, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa e-pastu birojs@remedine.lv vai uz adresi: Remedine SIA, Pļavu iela 17-202, Liepāja, LV-3411

Informācijas atklāšana

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju, ja tas tiek pieprasīts saskaņā ar likumu vai ja pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Veikals

Mūsu veikals ir  izvietots Area.lv hostingā un veidots uz WordPress vadības sistēmas. Area.lv hostings nodrošina mūs ar tiešsaistes tirdzniecības platformu, kas ļauj mums pārdot produktus un pakalpojumus jums. Jūsu dati tiek glabāti WordPress glabāšanas datubāzēs un vispārējā WordPress  lietojumprogrammā. Area.lv hostings  uzglabā jūsu datus drošā serverī aiz ugunsmūra.

Apmaksa:

Ja izvēlaties tiešo maksājumu, lai pabeigtu pirkumu, Area.lv hostings saglabā jūsu kredītkartes datus. Tie ir šifrēti, izmantojot Maksājumu kartes industrijas datu drošības standartu (Payment Card Industry Data Security Standard PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Kad tas ir pabeigts, jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta.
Visas tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kopīga apņemšanās kā Visa, Mastercard, American Express un Discover. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drosu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzēju.

 

Trešo pušu pakalpojumi

Parasti trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izmantojam, savāks, izmantos un izpaudīs jūsu informāciju tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams, lai viņi varētu sniegt mums noteiktus pakalpojumus. Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu apstrādātājiem, ir savi konfidencialitātes Noteikumi attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par darījumiem kas saistīti ar jūsu pirkumiem. Mēs iesakām izlasīt šo pakalpojumu sniedzēju konfidencialitātes politiku, lai jūs varētu saprast veidu, kādā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu personisko informāciju. Jo īpaši jāatceras, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai izmantot tādas telpas, citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlēsieties turpināt darījumu, kas ietver trešās puses pakalpojumus, tad uz jūsu informāciju var attiekties jurisdikcijas (-u) likumi, kurā šis pakalpojumu sniedzējs vai tā telpas atrodas. Piemēram, ja jūs atrodaties Kanādā un darījums tiek apstrādāts Amerikas Savienotajās Valstīs, tad jūsu personīgo informāciju, kas tiek izmantota šī darījuma veikšanai, var atklāt saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem, tostarp Patriotu aktu (Patriot Act). Kad jūs atstājat mūsu veikala vietni vai tiekat novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, uz jums vairs neattiecas šī konfidencialitātes politika vai mūsu vietnes Pakalpojumu Sniegšanas Noteikumi.

Saites

Kad jūs noklikšķināt uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu konfidencialitātes praksi un mudinām jūs iepazīties ar viņu konfidencialitātes politiku.

Drošība

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam attiecīgus drošības pasākumus un sekojam nozares paraugpraksei, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija netiek pazaudēta, ļaunprātīgi izmantota, atklāta, mainīta vai iznīcināta. Ja jūs mums sniedzat savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošu slēdžu slāņa tehnoloģiju (SSL) un tiek saglabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārsūtīšanas pa internetu vai elektronisko datu glabāšanas metode nav 100% droša, mēs izpildām visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.

Sīkdatnes

Par apmeklētājiem informāciju ievāc un uztur: Facebook, Google Analytics

Vecuma ierobežojumi

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu vai ka jūs esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu, un jūs esat devis savu piekrišanu, lai atļautu nepilngadīgajiem jūsu apgādībā izmantot šo vietni.

Privātuma politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku, tādēļ, lūdzu, pārskatiet šos noteikumus bieži. Izmaiņas un paskaidrojumi stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas tīmekļa vietnē. Ja politikā būs būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim jums, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēti par izmaiņām. Ja mūsu veikals tiek mainīs īpašnieku vai tiks apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informāciju var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt pārdot produktus.

Jautājumi un kontaktinformācija

Ja vēlaties: piekļūt, labot, izmainīt vai izdzēst jebkuru personīgo informāciju, reģistrēt sūdzību vai vienkārši iegūt plašāku informāciju, sazinieties ar mūsu privātuma aizsardzības amatpersonu pa e-pastu birojs@remedine.lv vai pa pastu.

 

Remedine SIA

Reģistrācijas Nr. 42103022555

Lielā iela 2-26, Liepāja, LV-3401

birojs: Pļavu iela 17-202, Liepāja, LV-3411