Virsmu dezinfekcijas salvetes BACOBAN DL, N50

5.87 (ar PVN)

Skaits
Free

JAUNUMS

Description

BACOBAN virsmu dezinfekcijas salvetes piesūcinātas ar BACOBAN DL.

Gandrīz katram cilvēkam zināmā mērā ir elpošanas problēmas un pie vainas ir ne tikai smēķēšana un sezonālās alerģijas. Mājās uzkrājas arī putekļu ērcītes un dažādas baktērijas. Gaistošie organiskie savienojumi, kas izdalās, lietojot dažādus tīrīšanas līdzekļus, veicina hroniskas elpošanas problēmas, alerģiskas reakcijas, galvassāpes. BACOBAN nesatur gaistošus organiskus savienojumus un tiem nav asas, ķīmiskas smakas.

Tradicionāli virsmu dezinfektantos tiek izmantoti dažādi ķīmiski savienojumi un tie labi dezinficē virsmas brīdī, kad virsma tiek pārklāta ar šķīdumu, taču tie neatstāj paliekošu efektu, jo līdzeklis iztvaiko pāris minūšu laikā.  Uz ūdens bāzētās virsmu dezinfekcijas salvetes BACOBAN spēj saglabāt  paliekošu efektu līdz pat 10 dienām, pateicoties silīcija dioksīda nanodaļiņām, kas uz virsmām izveido īpaši plānu slāni, tur saķeroties ar dezinfekcijas līdzekļa molekulām, un, saglabājot dezinfekciju līdz pat 10 dienām. BACOBAN virsmu dezinfektants ir pārbaudīts Vācijas laboratorijās un tam ir dokumentēta ilgtermiņa iedarbība uz: 

  • baktērijām-Staphyloccocus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichea faecalis, u.c.
  • vīrusiem-SARS-CoV-2, B un C hepatīta, HIV, gripas, ieskaitot H5N1 un H1N1, Rotavīrusu, Adenovīrusu, Herpes un citus.

Galvenās priekšrocības:

  • rekomendē lietot uz virsmām ar lielāko saskares slodzi;
  • viegli lietojams-noslauki virsmu;
  • ilgtermiņa iedarbība līdz 10 dienām;
  • aviācijas apstiprināts dezinfektants (Boeing, Bombardier, Embraer, Textron, Dassault Falcon). https://bacoban.aero/approvals-certification/

Salvetes izmērs 180×200 mm

Ražotājs: Ropimex R. Opel GmbH (Geschäftsbereich Hygiene-Systeme Adexano)

Reģistrēts Latvijā kā biocīds.

Produkta datu lapa

Additional information

Tilpums

1l, 5l

Ieteiktie produkti